עד החתונה זה יעזור
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

עד החתונה

זה יעזור!

סדנת האונליין שתסייע לך
  לצאת ממעגל הדייטינג 

 ולמצוא את הזוגיות שאת ראויה לה 

היי את, יש לי שאלה אלייך...

איך את מרגישה בדייטים שלך?

תראי ...

אני יודעת שהיציאה לדייטים מלווה בהרבה חששות.

את מתארגנת לדייט וכבר אז, רצות לך המחשבות על איך זה הולך להיות..

האם יזרום לך איתו, האם יהיה לכם על מה לדבר, האם הוא יאהב את איך שאת נראית או את מה שאת משדרת.

והאם בכלל, תצליחי להוציא החוצה, את מי שאת באמת.

 

ואז את מגיעה לדייט, את עם כל המחשבות שאופפות אותך, אתם מדברים קצת אבל זה די מרגיש תקוע...

כי את לא מצליחה לצאת מהחששות שמלווים אותך וזה מרגיש שמעלייך מרחף ענן של אי ודאות.

 

והתוצאה ?

את לא מצליחה להיות את, השיחה לא זורמת ולהכיר באמת ולהנות , בכלל לא עולה על הפרק. 

 

 

ועכשיו,

האם את... 

 

1) נמנעת/ לא מצליחה לשדר החוצה את מי שאת באמת ?

2) לא מספיק נינוחה ופתוחה בדייט איתו ?

3) מציבה חסמים והגנות ומתנהגת בשונה ממי שאת בדר"כ ?

4) לא מאפשרת לצד השני להכיר אותך באמת ?

5) מתנהגת כמו שאת חושבת שמצופה ממך ולא כפי שאת באמת ?

6) נמנעת מלצאת לדייטים מהסיבות האלו ?

7) מרגישה שאת לא בנויה לדייטים ?

8) מפספסת בחורים מעניינים שמוצאים חן בעינייך ?

9) חוזרת הביתה מדייט בתחושת פספוס ותיסכול ?

 

 

תראי

הנקודות למעלה הן בעצם חסמים שמונעים ממך להתקדם לקראת היכרות אמיתית, כנה וללא עכבות.

אני הולכת להכיר לך עכשיו כלי חשוב שהולך לעזור לך להתמודד בצורה נכונה ומקדמת בכל שלבי ההיכרות ולהפוך כל חסרון ליתרון!

 

איך הומור הולך לעזור לך ?

להתבלט ולייצר יתרון יחסי בשלב החיזור

בחור פנה אלייך באתר מסויים או במציאות, הוא מוצא חן בעינייך, טכניקות מבוססות הומור ילמדו אותך איך לייצר קלילות ולשדר משהו כייפי, מסקרן ומושך לבחור עוד בשלב ההתחלתי. גם כאן, הטכניקות יכולות לעזור לך להגיע לשלב הדייטינג ללא מסיכות ולהנות מיתרון יחסי בדייטים הבאים.

לייצר תקשורת מקרבת בעזרת שפה חדשה

כלי ההומור הולך לסייע לך להיפטר מהחומות וההגנות וליצור אינטרקציה ראשונית עם כל מי שאת רוצה, לנהל שיחה אינטימית ומקרבת עם האדם שעומד מולך בצורה פרקטית ומהירה.

לגשר על הפערים בין גברים לנשים

הפערים המחשבתיים בין גברים ונשים יוצרים תגובות שונות למצבים שונים. הפערים האלו, יוצרים אי הבנות בעיקר בשלושת החודשים הראשונים של ההיכרות ויכולים להתפרש לא נכון. ולכן, חשוב שתדעי איך לזהות את המצבים ולהגיב עליהם בצורה שאינה מעוררת התנגדות ותקדם את התקשורת ותתרום לחיזוק הקשר.

להיות אותנתית ולשדר בכנות את מי שאת 

לעיתים בשלב ההיכרות הראשונית קשה לנו לדבר על הדברים שמפריעים לנו, או לעמוד על העקרונות והרצונות שלנו מול הצד השני. דרך הכלים שתלמדי כאן, תוכלי להיות אותנתית וגם להיות מוערכת על ידי השני בזכות העובדה שאת מביאה את מי שאת בצורה נעימה ומבלי להתפשר.

לתת לך נקודת מבט מזווית אחרת

לפרש סיטואציות שקורות מול המין השני, ממקום משכיל, מקדם ובוגר יותר.  טכניקה מבוססת הומור שתאפשר לך קודם כל לבדוק את הכוונות האמיתיות של הצד השני מבלי למהר להסיק מסקנות לא מבוססות שיגרמו לך להיפגע ולסיים איתו בגלל חוסר הבנה ותקשורת.

לשחרר משקעי עבר ותקיעות

שימוש בהומור יכול לעזור לך לנקות את המטען הרגשי ולהפוך אותך לקלילה, חיובית ונעימה יותר. הפחד מדחייה ועוד חששות מעכבים שטמועים בנו ישתחררו, יגרמו לנו לצאת לדרך חדשה ונקייה. מבלי לקחת חלק בזוגיות החדשה שלך. 

ובנימה קצת יותר אישית...

אני הייתי הבחורה הזאת, שלא מצליחה להגיע לדייט הרביעי . אני הייתי הבחורה שלא מסמסת לבחור לפני שהיא מתייעצת עם החברה הכי טובה. זו שמעמידה פנים שלא מפריע לה שהוא הבריז, אבל לוקחת ללב או מתנשקת איתו רק כי לא נעים לי לאכזב אותו בסוף הדייט.

אז נעים להכיר אני אודליה יקיר, אני עיתונאית בעלת טור במדור יחסים ב- ynet, מרצה בינלאומית, מחברת הספר "עד החתונה זה יעזור" ומאמנת למציאת אהבה.

בחמש השנים האחרונות אני עזרתי ועוזרת למאות נשים וגם גברים שמחפשים אהבה, ללמוד שפת תקשורת חדשה ויעילה למצוא אהבה, לשמר אותה וגם לדעת איך תקשר טוב יותר את הצרכים והרצונות בצורה יותר טובה מול המין השני.

כמי שיצאה למאות דייטים (כן, מאות...)  ולמדה על בשרה את כל הפרקטיקות והכלים האלו, אני שמחה לראות כיצד השיטה סייעה ומסייעת לרבים למצוא אהבת אמת.

אני בערוץ 13 בתכנית 'פותחים יום'

מה את מקבלת בקורס האונליין ?

 - 26 שיעורים דיגיטליים ממוקדים כייפים ופרקטים שילמדו אותך צעד אחרי צעד כלים ושיטות שיסייעו לך בתהליך מציאת הזוגיות המדוייקת לך.

 

הקדמה 

למה הומור יכול לעזור לך להתגבר על מחסומים ואיך מייצרים הומור.

חלק ראשון : ישור קו והכרת המכשולים 

הבנת הבעיות, הטעויות והאמונות העצמיות אשר מעכבות אותנו מלהגיע להיכרות אמיתית ומעמיקה ואפילו להנות מהדרך. בחלק הזה, אציג את כל המכשולים שעומדים בשלושת חודשי ההיכרות הראשונית.

חלק שני: תיאוריה ודוגמאות מהחיים

מעבר על כל תהליך ההיכרות, משלב ההיכרות ההתחלתי ביותר, שבו את מציגה את עצמך עוד לפני שנפגשתם אפילו, לדייט הראשון ועד לשלושת החודשים הראשונים בקשר. בסדנה ניתן כלים וטכניקות שיעזרו לך:

1) ליצור רושם ראשוני ייחודי שיוציא את מי שאת בצורה הטובה ביותר בכל דרך שתבחרי בה
   (באתרים, שיחת טלפון ראשונית, הודעות)

2) להיות גם יוזמת וללמוד טכניקות שיעזרו לך להשיג את הבחור שאת רוצה.

3) איך להביא את מי שאת באמת לדייט נלמד איך להתגבר על החששות ולהגיע לדייט בטוחה בעצמך, לשדר קלילות, להיות משוחררת וכייפית ואפילו להנות ולאפשר לעצמך להכיר בחור שיכול להתאים לך.

4) להתמודד עם סיטואציות מורכבות בהצלחה נלמד איך להוציא את המיטב מסיטואציות שונות ובעייתיות שיכולות להיווצר למשל : הוא מדבר על האקסית, הוא מנסה לנשק אותך ואת עוד לא מוכנה, איך להתנהג כשמגיע החשבון, איך לסיים דייט כושל מבלי לפגוע בו,  מה לעשות אם הוא לא מתקשר אחרי דייט מהמם.

ועוד סיטואציות מאתגרות ומעניינות  ....

5) עליית מדרגה בהיכרות איך לבדוק את הכוונות שלו בצורה נעימה ומצחיקה ואיך לשדר לו גם את הרצונות שלך מבלי להרגיש שאת עושה פשרות או ויתורים, לפגוש את החברים שלו ולצאת מגניבה, לפגוש את ההורים ועוד ועוד...

 

בחלק הזה, קיימות עוד דוגמאות תיאוריות רבות..

 חלק שלישי : בניית יומן מסע

בחלק הזה, את מתרגלת ומטמיעה את היכולות התיאורתיות שתלמדי בסדנת האונליין. חלק זה שזור ביחד עם החלק השני (התיאורתי) - כך שבכל סיום פרק תוכלי ליישם ולתרגל מיד את הכלים שנלמד. התירגול יבנה לך מיומנות ושפה חדשה לגמרי. ככל שתתרגלי יותר, השפה תהפוך לחלק בלתי נפרד ממך ובנוסף, תזהי ותגיבי לסיטואציות בצורה מהירה שתתכוון יותר לרצונות שלך.

 

 

שימי לב: כל התכנים פתוחים לך לצפייה מהנייד / מהמחשב או מכל מכשיר חכם.

כך שתוכלי להכנס לממשק המיוחד שלי בכל זמן שנוח לך.

צילום: תקווה מהבד

הודעות נחמדות שקיבלתי למייל מהבנות :

ההשקעה  שלך...

כשישבתי לתמחר את התכנית, החלטתי שהמחיר יהיה מחיר הוגן לכל כיס - כדי שכל אחת תוכל ללמוד את הטכניקות משדרגות החיים האלו.

תראי, אנחנו משקיעות כל כך הרבה כסף בדברים חומריים כדי להרגיש טוב עם עצמנו.

אני מאמינה שכל אישה חייבת להשקיע גם בהעצמה העצמית שלה ולקבל כלים פרקטיים שלא לומדים בשום בית ספר, כלים למציאת זוגיות שיעזרו לך גם לצלוח אותה בעידן בו הגרושים כל כך נפוצים.

ולכן, אני רוצה לשתף את הידע שלי עם כמה שיותר נשים, המחיר הוא מחיר חד פעמי של  497 ש"ח, כאשר המחיר הזה כולל את כל הבונוסים ואת כל השיעורים של הקורס שנשארים אצלך לתמיד. 

אבל זה ממש לא מה שתשלמי היום

כי החלטתי לתת לך ...
 

עוד

40% הנחה היום ! 

ככה שתשלמי רק  297 ש"ח

בתשלום יחיד - וחד פעמי !
 

במקום המחיר המקורי של התכנית
 
497 ש"ח

הגישה לתכנים אינה מוגבלת בזמן 

בונוסים למצטרפות היום

 בונוס 1 - חינם 


10 הטיפים שלי לדייט מוצלח

10 טיפים שאת פשוט חייבת להכיר - טיפים מעולים שישדרגו כל דייט ויגרמו לך להפוך את מסע הדייטים למהנה , כייפי ומוצלח ! הטיפים שיגרמו לך לצפות לדייט הבא.

 בונוס 2 - חינם 

  7 טכניקות נוספות שאת חייבת להכיר 

"איך תעשי את זה לגמרי בעצמך", המדריך שילמד אותך  טכניקה משנה חיים. הטכניקה היחודית שתקליל לך את הדרך למציאת זוגיות ותהפוך את ההיכרות לכייפית.

בזכות הטכניקה הזאת תוכלי ללמוד את הנוסחה לניסוח הודעות שנונות שתהפוך אותך לאישה אטרקטיבית, מצחיקה ושונה בעיניו ותגרום לך לבלוט ולהיות מיוחדת ישר מהתחלה.

 את מקבלת פה הרבה מעבר !!!

כי הטכניקות שתלמדי בחלק הזה ילמדו אותך:

1. איך לשבור את הקרח מול הצד השני.

2. איך לבנות תקשורת מקרבת וחכמה באמצעות הומור.

3. איך לדלות מידע על הכוונות שלו על ההתחלה בצורה מקרבת.

4.איך לסיים ויכוחים בצורה מהירה. 

ובגדול, להשיג את מה שאת רוצה - בצורה אופטימלית :)

שימי לב: הכלים האלה יעזרו לך להתנהל בהצלחה בכל מערכת יחסים 
(
בין אם היא זוגית, עסקית, חברית ועוד....)

טופס הצטרפות 


"עד החתונה זה יעזור"
 קורס חובה שיתן לך את הכלים הפרטים והישומיים שיעזרו לך למצוא את הזוגיות המדוייקת שלך, בעזרת כלים חשובים אשר ילמדו אותך איך גם את יכולה להפוך לאישה אטרקטיבית, יוזמת ובוחרת. את תלמדי בקורס את הטכניקות הטובות ביותר שיעזרו לך להישאר אותנטית ולעמוד על עקרונותייך מול הצד השני בעזרת תקשורת חדשה ומקרבת.

בדרך תיתקלי בטכניקות המשלבות המון אופטימיות וגם הומור שיסייעו לך לצלוח את כל השלבים בדרך לזוגיות, משלב הדייטינג ועד לזוגיות יציבה.   מידע חובה לכל אישה!

להצטרפות במחיר הטבה הכוללת את כל הבונוסים-  השאירי את פרטייך ועברי לדף התשלום המאובטח שלנו - לכל שאלה אנחנו זמינים לך בכתובתינו: support@odeliayakir.com

 

שאלות תשובות

 

"מתי אני מקבלת את הגישה לתוכנית ואיך?"

מיד לאחר ההרשמה בטופס כאן למעלה ועם השלמת תהליך התשלום, תקבלי גישה מיידית לסדנת האונליין + מייל עם קישור לדף התוכנית לגיבוי.  זה יכול לקחת כמה דקות ולפעמים המייל מגיע לספאם או לתיבת 'קידומי מכירות' אז, שימי לב שאת משאירה כתובת מייל תקינה :-).

בכל אופן, אנחנו תמיד זמינים אלייך בכתובת המייל שלנו לאחר הרכישה.

odeliayakir1@gmail.com

 

אני גרושה האם גם לי התכנית מתאימה ?

בהחלט! התכנית מתאימה לרווקות ולגרושות כאחד ולכל מי שרוצה למצוא זוגיות טובה ולדעת כיצד לשמר אותה לטווח ארוך, תוך כדי שמירה על האותנתיות והעקרונות שלה.

 

האם מדובר על מפגש פיזי?

לא, אני הולכת לתת לך גישה ל- 26 שיעורים פרקטיים שבהם אלווה אותך צעד אחר צעד ואלמד אותך הכל, את השיעורים תוכלי ללמוד מכל מקום ובכל זמן שנוח לך בכניסה פשוטה אל הממשק הקורס הייעודי שלי.

 

מתי מתחילה התכנית?

התכנית היא דיגיטלית ותוכלי להתחיל אותה בכל רגע נתון, בזמן הנוח לך. לאחר הרכישה תקבלי פרטי גישה אישיים למערכת ייעודית ותוכלי להתחיל את התכנית מתי שרק תרצי.

 

ולכמה זמן המנוי ?

המנוי לתכנית הוא לכל החיים, את יכולה להכנס לתכנית מתי שאת רוצה ומאיפה שאת רוצה עם מספר בלתי מוגבל של כניסות. היום, את מקבלת את המנוי בתשלום חד פעמי. והתכנית נשארת אצלך לתמיד.

 

מה אם זה לא יעבוד לי?

התכנית עובדת. קיבלתי עשרות עדויות לכך והצלחתי לעזור למאות נשים. ההבדל בין המצליחות לאלו שלא זה נטו - היכולת ליישם . מה שיפה פה, שמדובר בתכנית קלילה שהידע בה מביא תוצאות מהירות. 

 

מאיפה עושים את התכנית?

מהבית :) זה היתרון. לא צריך להגיע לשום מקום או לנסוע רחוק. אחרי שאת קונה את התכנית את נכנסת למערכת עם פרטי הגישה או למחשב ויכולה לגשת אליה מתי שרק נוח לך.

 

"ומה עם הפרטים שלי, את שומרת עליהם?"

כמובן, על פי חוק הספאם אסור לי להעביר את הפרטים שלך לגוף שלישי. הכל נשמר אצלי במערכת כדי שאוכל לעדכן אותך על שינויים ושדרוגים בתוכנית. (השדרוגים בחינם - וללא תוספת תשלום)

 

"האם התשלום מאובטח?"

כמובן,  אנחנו עובדים עם קארדקום שהיא חברה מוכרת עם אבטחת SSL מחמירה. כמו כן, יש לך אפשרות לבצע תשלום גם עם חברת פייפאל.

"מאיזה גיל ניתן ליישם את התוכנית?"

בכל גיל!

 

איפה אני יכולה לרכוש את התכנית שלך?

את יכולה ללחוץ על הכפתור שמופיע ממש פה למטה ולרכוש את התכנית - בהצלחה!

 

הגעת עד לכאן, זה מראה לי שאת רצינית!

קבלי עוד טיפים ממני בנושא בחינם!

+
40% הטבה 

 ברכישת הקורס "עד החתונה זה יעזור"

 ההטבה תקפה להיום בלבד

השאירי פרטים וקבלי מיידית את ההטבה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.